ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ

ଦ ର ଘଟଣ ର ଚ ଲ ଗଲ ପ ର ମ କର ଦ ଇ ଗ ଡ ପ ର ମ କ ଛ ଡ ଲ ନ ପ ର ମ କର ହ ତ

Pressbee - Ommcom News :

Watch the post from ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ, Now to the details :

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ଧାଇଁ ଆସିଲେ ପ୍ରେମିକା । କାରଣ କଥା ଦେଇଥିଲେ ଅଧା ରାସ୍ତାରୁ କେବେ ହାତ ଛାଡିବେନି ବୋଲି। ଯେତେ ସମସ୍ୟା,କଷ୍ଟ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ସାତ ଜନ୍ମ ସାଥିରେ ରହିବା ପାଇଁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଦେଖାଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକା । ଆମେ କହୁଛୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ୱପ୍ନାରାଣୀ ବାରିକ ଓ ତାଳଚେର ବଜ୍ରକୋଟ ନିବାସୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ବାରିକଙ୍କ କଥା । ଯିଏ କି ଦୀର୍ଘ ସାତ ବର୍ଷ […] The post ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ appeared first on Ommcom News.

For more, read the news from the source

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ

This was the summery for ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ We hope that we have succeeded by sharing the full details of this topic.

Ommcom News ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ଧାଇଁ ଆସିଲେ ପ୍ରେମିକା । କାରଣ କଥା ଦେଇଥିଲେ ଅଧା ରାସ୍ତାରୁ କେବେ ହାତ ଛାଡିବେନି ବୋଲି। ଯେତେ ସମସ୍ୟା,କଷ୍ଟ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ସାତ ଜନ୍ମ ସାଥିରେ ରହିବା ପାଇଁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଦେଖାଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକା । ଆମେ କହୁଛୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ୱପ୍ନାରାଣୀ ବାରିକ ଓ ତାଳଚେର ବଜ୍ରକୋଟ ନିବାସୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ବାରିକଙ୍କ କଥା । ଯିଏ କି ଦୀର୍ଘ ସାତ ବର୍ଷ […] The post ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକର ଦୁଇ ଗୋଡ଼, ପ୍ରେମିକା ଛାଡ଼ିଲାନି ପ୍ରେମିକର ହାତ appeared first on Ommcom News.

Please note that the original topic has been published and is available on Ommcom News the editing team at PressBee have verified it and it may have been partially modified or quoted from it. You can read and follow this news or topic from its main source.

( PRESSBEE ) An independent news reader does not assume any liability for the material published in it because it does not express the opinion of the site.