ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ

ଜଟଣ ଅଣ ଡରପ ସ ର ଫସ ଗଲ ବସ ଯ ତ ର ଙ କ ଉଦ ଧ ର କଲ ସ ଥ ନ ୟ ଲ କ

Pressbee - Ommcom News :

Watch the post from ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, Now to the details :

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଜଟଣୀ-ପିପିଲି ରାସ୍ତାର ସୀତାରାମ ଛକ ନିକଟରେ ଫସିଗଲା ମୋ-ବସ । ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ବର୍ଷାପାଣି ଜମି ରହିଥିବାରୁ ଅଧାରେ ଫସିଯାଇଥିଲା ବସ୍ । ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ୧୫ ଫୁଟ୍‌ର ପାଣି ପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ଯୋଗାଯୋଗ ଏକ ପ୍ରକାର ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେହିପରି ଭୁବନେଶ୍ୱର,ପୁରୀ ,କଟକରେ ମଧ୍ୟ ଲଗାଣ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅସରାଏ ବର୍ଷାରେ ବଡ଼ଦାଣ୍ଡ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା […] The post ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ appeared first on Ommcom News.

For more, read the news from the source

ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ

This was the summery for ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ We hope that we have succeeded by sharing the full details of this topic.

Ommcom News ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଜଟଣୀ-ପିପିଲି ରାସ୍ତାର ସୀତାରାମ ଛକ ନିକଟରେ ଫସିଗଲା ମୋ-ବସ । ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ବର୍ଷାପାଣି ଜମି ରହିଥିବାରୁ ଅଧାରେ ଫସିଯାଇଥିଲା ବସ୍ । ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ୧୫ ଫୁଟ୍‌ର ପାଣି ପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ଯୋଗାଯୋଗ ଏକ ପ୍ରକାର ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେହିପରି ଭୁବନେଶ୍ୱର,ପୁରୀ ,କଟକରେ ମଧ୍ୟ ଲଗାଣ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅସରାଏ ବର୍ଷାରେ ବଡ଼ଦାଣ୍ଡ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା […] The post ଜଟଣୀ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରେ ଫସିଗଲା ବସ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ appeared first on Ommcom News.

Please note that the original topic has been published and is available on Ommcom News the editing team at PressBee have verified it and it may have been partially modified or quoted from it. You can read and follow this news or topic from its main source.

( PRESSBEE ) An independent news reader does not assume any liability for the material published in it because it does not express the opinion of the site.